gaziantep bmw oto kiralama

  • Home
  • gaziantep bmw oto kiralama
İptal & İade Politikası

”İptal

Garanti, İade, İptal Bilgileri

Garanti

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara tabidir. Üye olan herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

İade

• Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), kullanıcının/müşterinin Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uymadığı durumlarda, tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), tarafından alınmış ücretler iade edilmez.
• Kullanıcı Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmeti almaktan cayabilir. Bu isteğini eposta, telefon ya da faks ile iletişim sayfasında yer alan numaralara bildirmelidir.
• Kullanılmış/alınmış olan hizmetin iadesi söz konusu değildir.

İptal

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), firmanın üyeliğini gizlilik ve üyelik koşulları ve üyelik şartlarına istinaden tek taraflı olarak feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), tarafından alınmış ücretler iade edilmez.

Strong returns from jordan sale crop prices and consolidation in farm ownership will drive growers to update their equipment to increase yield. All the programs offer camps for boys up to the age of 18, except for the water polo camp, which allows boys up to the age of 19. “I understand the emotions of losing, but you can’t do that. In light of recent events, we have encouraged the NFL to take swift action on their path forward to address the issue of domestic violence. As you being dragged by your dog, you wholesale football jerseys smile at your neighbors, knowing they are wondering who is walking who. Though Kinder Morgan’s stock is down 44% over the last three months (!), bear attacks on the company are likely going to intensify in the weeks and months ahead.. Going forward and stepping back. 2. I have experimented with Replica ray bans this and it is easy to say hack diablo 2 and have infinite upgrade NBA Jerseys Cheap points and spells that go past the level cap of the game.You would better search on this site, they can help you with a hack for any game !woah, old instructable. So, the more that Cheap Football Jerseys you’re able to do those type of exercises, you increase your bone density so that you’re less risk for osteoporosis or osteopenia. Speaking of the Falcons, can’t stress enough how much they needed that win on Sunday. 26,73,000 (Rs. A new normative database has been collected with the GDx VCC. I couldn’t be more pleased. Every team now has film on this feint by Hester and should be prepared for it. That too went east. Perform stunting poses, such as an extension, cupie and liberty on the ground. Before embarking on this adventure you must understand how the system works and how to read the point spread, money lines and over under totals. It better to dip foods into sauces than to pour the sauces over the top. “We Cheap Football Jerseys folks in the city, we all live side by side with each other and Donald Trump has a more segregated type of message Fake Oakleys rather than a message of integration,” said Keith Wright, a Democratic Assemblyman from Manhattan who is running for Congress. Whether that happens in time for London remains to be seen, but she believes she has reached a point where she will be stronger and faster by next year’s world championships and will yet compete at the Rio Olympics.. Four out of five Americans say it’s harder to be middle class today than it was 25 years ago, according to a recent survey from online credit services company Elevate. So, from our sale of radio stations to our investment in interactive businesses, clearly show that we are moving in the right direction for growth. It’s pretty obvious why that is: Their music is mellow and experimental, not to mention packed with drug references.
12/04/2016Comments Off
Üyelik ve Gizlilik Koşulları

ӆyelik

Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Üye’nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Gizlilik Prensipleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), sadece bir reklam sitesidir.

Bireysel Üyelik

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikleri, haber bültenlerini, kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi devam ettirebilmek açısından önem taşımaktadır. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üyeleri kişisel bilgilerindeki değişiklikleri ayrıca üyelik bilgilerini güncelleyerek bildirebilmektedir.

Reklam Değerlendirme Sonuçları

Firma arayan kişi ve kurumlar, reklam üyeliği bulunan firmaların reklamın içeriğini tıklayarak iletişim kurabilmektedir. Ayrıca, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Firmalara sistem içinden ilettiği mesajlar için e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapmaktadır.

Kurumsal Üyelik

Üyelik talep eden Firmalar. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Firma Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında ve Firma reklam bilgisinde kullanılmaktadır. Üyelik esnasında cep telefonu ile onay işlemi gerçekleştirilmektedir. Firmalar satın aldığı hizmeti/ürünü sadece kendisi adına kullanabilir. Satın aldığı hizmeti başka kurum, kuruluş veya 3. şahıslara kullandıramaz, devredemez, onlar adına kullanamaz. Aldığı hizmet üzerinden yayınladığı ilanları sadece kendisi için yayınlayabilir. Bu ilanların ve diğer tüm ilanların fiyatlarını Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), belirler ve fiyatlarda bilgi vermeden değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Firma reklamı yayınlama, başvuruları görüntüleme ve diğer özelliklerde görünen veya görünmeyen kısıtlamalar, limitler uygulayabilir. Sistem kullanımı ile ilgili dakikalık, saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık çeşitli sınırlandırmalar getirebilir. Sınırsız emlak İlan yayınlama hakkı olan Firmalar, 50 adet ilan ekleme, 50 adet ürün resmi ekleme, 10 adet resim ekleme ve Firma eklerken aynı anda 5 sektöre kadar kayıt imkanı vermektedir. Bu limitler Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), tarafından belirlenir ve bilgi vermeden değişiklik yapabilir, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Firma reklam ve Firma arama dışında kullanıldığı tesbit edildiğinde, şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Bilgisayar programları veya benzeri yöntemler ile toplu halde veya tek tek kaydedildiği tesbit edildiğinde kötüye kullanım olarak değerlendirilir ve Firmaların üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Oluşan/oluşabilecek tüm zararlar üye Firma tarafından karşılanır.

Firma İlanları

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), firma üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, direkt olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan ilanlarda firmanın iletişim bilgileri herkese açık şekilde yayınlanmaktadır.
• Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),’te online olarak satılan tek ilan, ilan paketleri, üyelik paketleri ve ürün havuzu küçüklü, büyüklü tüm üyelerimiz için geçerlidir.
• İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmemektedir.
• İnsan kaynakları danışmanlığı yapan firmaların ilan yayınlayabilmesi için herhangi bir kurumdan izin alması gerekmemektedir.
• Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.
• Ortaklık, girişimcilik, bayilik, özel ders, vb. ilanları kabul edilmektedir.
• Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.
• Sadece reklam ve ticaret amaçlı ilanlar kabul edilir.
• Yayınlanan ilan yayından istenildiği zaman firma tarafından da kaldırılabilir.
• Sitede yayınlanan ilanlar uygun görülmediği taktirde herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.
• İlan metninin içerisinde firmanın iletişim bilgileri yer alamaz. İlan metninde iletişim bilgileri yeralan ilanlar yayınlanmaz. İletişim bilgileri otomatik olarak firma üyeliği esnasında girilen bilgiler olarak görünür.
• Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), gerekli gördüğü durumlarda firma bilgilerinde ve/veya ilan bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir, firma üyeliğini ve/veya ilanlarını iptal edebilir.
• Aynı firma için birden fazla üyelik oluşturulmaya çalışılmamalıdır. Bu durum mevcut tüm üyeliklerinizin iptaline neden olabilir. Daha önceden oluşturulmuş üyelik var ise lütfen bizimle iletişime geçilmelidir.
• Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), firma veya adaylar tarafından gelen şikayetleri dilediği şekilde ve zamanda değerlendirebilir ve sonuçlandırabilir. Aday veya firmanın üyeliğini iptal edebilir. İlgili taraflara bilgi verme zorunluluğu bulunmaz.
• Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), firma ve adayların site üzerinden gönderdiği tüm mesaj, mektup, yorum, vb. bilgileri okuyabilir/kontrol edebilir. Gönderilmesini uygun bulmadıklarını bilgi vermeksizin, karşı tarafa ulaşmasını engelleyebilir.
• İnternetten milyarlar kazanın,kendi işinizin patronu olun,vb. tarzda ilanlar kabul edilmemektedir.

Diğer Sitelere Yönlendirilme (Link)

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlamaktadır. Eleman.net, bağlantı (link) sağladığı sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

İçerik Kullanımı

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),’te yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim verilemez.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Kurumsal ve Bireysel üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye’nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye’nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye’ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), bilgilendirilmelidir. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),’un belirlediği güvenlik ‘ gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan Kurumsal ve Bireysel üyelerin, güvenlik – gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde “Destek’ bölümümüz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),’a Üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri’nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri’nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Gizlilik Prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

cbs q2 2006 earnings conference call transcript cbsWith only 32 NFL teams and the rising trend of Cheap Jerseys from china running back by committee offenses, top tier starting RBs are tough to find. Since the world is constantly bombarding you with stimuli (sights, sounds, smells, oncoming trucks), your brain would simply get overwhelmed if it had to process everything. Several officers followed, and soon after reaching his vehicle, Terence Crutcher was on the ground bleeding, with no immediate medical assistance.. Naadam, the national festival of “three games of men” wrestling, horse racing and archery takes place ray bans sale in mid July.Papua New GuineaPNG’s festivals are a highlight of any visit.A mirage of islands in the South Pacific, Papua New Guinea lies 160 kilometers north of Australia.Pristine reefs, smoldering volcanoes and steaming tracts of cheap ray bans jungle envelop a travel destination that was once mostly banished to legend and lore.Much of the region remains a secret.”This is an incredible destination for niche tour operators,” says Jonny Bealby, CEO of Wild Frontiers.. As Ronni Lundy writes in her forthcoming book, Victuals, a volume of Appalachian recipes and history, people in the mountains have long eaten wild greens pokeweed, dock, purslane, lamb’s quarters, and upland cress, locally called creasy greens. It is about the intact, loving family as the ordinary condition of human flourishing.. Those events will give us a platform to start changing the image of the city of Detroit around this nation and around this world. Add the lost gaming revenue potential of those six hours and we estimate a total loss of Fake ray bans $250 to $300 in revenue to the casino hosting them. Railguns work by electrically generated magnetic repulsion, no toxic chemicals or propellants involved so yay, finally a gun that kills people and not the environment! In the test pictured above, the projectile was fired with an electric charge of 10.6 megajoules, that’s a one second pulse of 10.6 million watts, or enough electricity to power the average American household for a year. A stress fracture is an overuse injury that tends to build up slowly and cause microscopic cracks. Pebble, one of the first companies to manufacture smartwatches, announced on its website that it would shut. A recent survey showed that six out of ten women and four out of ten men never use sun cream cheap China Jerseys in the UK.. Then there is using it as an arena for bands and shows; the point is we can bring it altogether. It’s kind of cheap china jerseys tough . There are many types wholesale football jerseys of head wounds. So kids, do not fear going to the dentist for your yearly check up. At the end of 2010 Rogers had over nine million customers for its wireless phone service.
12/04/2016Comments Off
Site Kullanım Koşulları

”Site

Online rehberimiz, iş dünyasında reel olarak çalışan şahıs ve sermaye şirketlerine , firma sayfası açmak suretiyle, internet ortamında bulunulabilirliklerini arttırmayı amaçlamaktadır. Rehberimiz aracılığıyla firmalar, iletişim bilgilerini , ürün ve hizmetlerini, resim ve görsellerini paylaşabilirler. Özellikle arama motorlarında bulunma açısında avantaj sağlarlar.

Site Kullanım Şartları

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) kullanım şartları; site ile ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermekte olup Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları başlıklı metin ile bir bütün teşkil eder. Üye, işleme devam etmeden önce işbu Kullanım Şartları ile Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşullarını dikkatle okumalıdır. Belirtilen şartların herhangi biri size/kurumunuza uygun değilse Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’i kullanmamanızı tavsiye ederiz. Kullandığınız takdirde bu şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Üye, kişisel bilgilerinin yer aldığı formu doldurarak, kullanım şartlarının işleyişini kabul etmiş olur. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), tek taraflı olarak, işbu Kullanım Şartları’nda sayılan koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği Üyelik bilgilerini yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını haizdir.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) aşağıda belirtilen koşulları, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, durdurma, içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), yenilenmiş güncel kullanım şartlarını sitede yayınlayacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ve telefon ile Üye’ye bildirecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Sitenin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

Genel Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) herkese açık bir sitedir. İlan yayınlayan firmanın adı ve iletişim bilgileri ilanlarda yayınlanır.
Üyeler bilgileri, sadece Kullanım Şartları’nda belirlenen amaçlarla kullanabilir. Sitede mevcut bulunan bilgiler, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’in önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Sitedeki tüm bilgiler Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’in mülkiyetindedir.
Aşağıdaki durumlarda, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) Üye’nin Siteyi kullanımını engelleyebilir, bu sebeplerle doğabilecek tüm sorumluluk ile 3. kişiler veya yetkili merciler tarafından Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve talepler için Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’un Üye’ye rücu hakkı saklıdır.
• Yanlış, eksik, yanıltıcı, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri ve uygun olmayan fotoğrafları içeren özgeçmişlerin siteye kaydedilmesi,
• Başka özgeçmiş bilgilerine ulaşma ve kullanma çabaları ile sitenin genel güvenliğini tehdit edici, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek girişimlerde bulunulması,
• Özgeçmiş dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, sergilenen ürün özelliklerinin reklam ve pazarlama dışı kaydedilmesi,
• Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi,
• Kurumlar tarafından ilan yayınlama ve özgeçmiş arama fonksiyonlarının sitenin amacı dışında kullanılması,
• Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması,
• Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin sitenin amacı dışında kullanımı veya üçüncü kişi / ve kuruluşlarla paylaşılması.
Üye hesaplarının yetkisi olmayanlar tarafından kullanıldığını veya şifrelerinin başkalarının eline geçtiğini öğrendiklerinde bu durumu derhal hemen Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’e bildirmeyi, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’in Üyelerin şifrelerinin, Üyelik hesaplarının, kullanıcı adlarının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamayacağını kabul ve taahhüt eder.

İçerik Kullanımı

İşbu Sitede yer alan bütün ilanlar, yazılar ve resimler Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) tarafından getirilmiş olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili sair yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, münhasıran Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’a aittir. Sitede yer alan Materyallerin Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’un yazılı muvafakati olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veya yeniden yayınlanması yasaktır.
Aynı şekilde Sitenin isim hakkı ve logosu münhasıran Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’a ait olup hiçbir surette Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’un yazılı muvafakati olmaksızın kullanılamaz, 3. kişi ve kuruluşların kullanımına sunulamaz.
Site münhasıran Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’un kullanımında olup Sitede yer alan herhangi bir unsur diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlanamaz veya Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’un izni olmadan başka bir internet sitesinden Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’un sitesine link verilemez, yönlendirme yapılamaz.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’da olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
Üye, Siteyi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’un siteye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Üye’ye aittir.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) eleştiri ve yorumlara açıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) mülkiyetinde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’i ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) Üyelerimize daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile iş ortaklarımızla paylaşılmaktadır. Siteye gelen ziyaretçinin ip adresi kayıt altına alınmaktadır.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), sitede yer alan her tür kurum ve Üye bilgisi, ilan, haber, makale ve diğer materyaller ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. İçeriğinden sorumlu tutulamaz. Özgeçmişlerini sitede bulunduran Üyeler siteye kaydettikleri her türlü bilgiden sorumludurlar.
Ziyaretçilere bilgi sağlamak veya yardımcı olmak amacı ile yer alan bağlantılar (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’indir.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’da yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile ziyaretçi ve Üyelerin kullandığı yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’a bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com); kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, Üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), firmanın özgeçmiş bilgilerini, firmanın ilanlarını veya hesabını haber vermeksiniz kısmın veya tamamen bilgi vermeksizin iptal edebilir.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Üye’nin işbu Kullanım Şartları ile Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları’nda belirtilen yükümlülüklere aykırı hareket etmesi, yükümlülükleri hiç veya gereği gibi yerine getirmemesi, yasa ve yönetmeliklerle belirlenen kurallara aykırı davranması ve sair hallerde Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Üye’nin sistemi işbu Kullanım Şartlarına, Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse, Üye’yi yetkili makamlara bildirmek ve üyeliği sonlandırmak hakkına sahiptir. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), kendisi tarafından sonlandırılan Üye hesabına ait her türlü kaydı silip silmemekte serbesttir, Üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. Bu durumda Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com) tüm dava ve talep haklarını saklı tutmak kaydıyla, uğramış olduğu her türlü zararın tazminini Üye’den talep etme ve yükümlülüklere aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Üye’ye aynen rücu hakkını haizdir.
İşbu Kullanım Şartları Üye’nin, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com)’a Üye olarak üyeliğini başlatması ile yürürlüğe girecek ve şartlarda belirtilen hallerden biri nedeniyle fesih edilmediği sürece yürürlükte kalacaktır.
Bu Kullanım Şartları’nın uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.
Üye, İşbu Kullanım Şartları’nda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul ve taahhüt eder.
Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için ‘Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları’ bölümünü ayrıca incelemenizi tavsiye ederiz.

Consolidated adjusted EBITDA was $23.9 million in the quarter up 15% while free cash flow increased 18% and earnings per share were $0.11 compared to $0.09 in the third quarter of last year.. One of the main points we try to consider when entering a new season is our overall team needs. Our film segment more than doubled its quarterly earnings contribution, thanks to key film releases as well as the sale of some SVOD television rights. The 24 year old model and girlfriend of former pro baseball player Derek Jeter shared Wholesale Jerseys her super sexy cover shot Wednesday on Instagram. Through all the centuries of Louis Vuitton Outlet Online its existence Poland has never been a menace to anybody, not even to the Turks, to whom it has been merely an Michael nfl jerseys cheap Kors outlet online sale obstacle.. NBS has four distinct divisions: Amorcyte, Athelos, PCT, and VSEL Technology. We’re preparing a rich cheap nfl jerseys Replica ray bans lineup of games for E3 this year that showcases our commitment to the player experience. Thank you. Today I’m going to show you how to measure skateboard trucks. Bronchorst is a professional hunter, the statement said.Rodrigues said Palmer was an replica oakleys American and gave his passport number and street address, but police were more vague. Help with local composting, plant trees, or spend your days diving amongst parrot fish and hawksbill turtles, learning how to promote reef recovery from the 2004 tsunami and coral bleaching caused by El Nio in 1998 ($1,040/per villa per night, June 1st October 12th 2010).. The city of Houston wouldn’t see another professional football franchise until 2002, when the Houston Texans launched their inaugural campaign.. Compress the time periods analyzed down to a single quarter, and it’s clear at least currently that there are more customers joining than leaving. Perfect every time.. But let’s say you did get some kind of speed boost, and a bird proof face. It is so sad to see how people claim to be Godly are so quick to juudge, denounce, and condemned. I purchased mylar football balloons on line and had them inflated at my local party store the day of the party. He’s right, of course. Black latex housepaint a few gallons depending on how big your wall is. Manziel has displayed troublesome drinking habits before, so it’s difficult to find much amusement in a semi famous person partying themselves into, cheap nfl jerseys well, wherever they land. Buchholz hasn’t allowed a run in his last 6 1/3 innings of relief, a resurgence he’s already credited to pitching guru Brian Bannister’s tape review. Employed by an evil wizard to strike his enemies with various curses, a Polong resembled a beautiful nude woman less than an inch in Replica Oakleys height, who lived inside a bottle, sang like a bird and needed only to suck a bit of blood from her master’s fingertip each day.
12/04/2016Comments Off
Tüm Firmalar

”Tüm

(function($) {
‘use strict’
$(‘.pflistgridviewZFuIAaRGgDKz-filters-right .pfgridlistit’).click(function(){
$(‘input[name=pfsearch-filter-col]’).val($(this).attr(‘data-pf-grid’));
$(‘#pflistgridviewshowZFuIAaRGgDKz-form’).submit();
});

$(‘.pflistgridviewZFuIAaRGgDKz-filters-left > li > label > select’).change(function(){
$(‘#pflistgridviewshowZFuIAaRGgDKz-form’).submit();
});

$(function() {
var intervaltime = 0;
var makeitperfextpf = setInterval(function() {

var layout_modes = {
fitrows: ‘fitRows’,
masonry: ‘masonry’
}
$(‘.pflistgridviewZFuIAaRGgDKz-content’).each(function(){
var $container = $(this);
var $thumbs = $container.find(‘.pfitemlists-content-elements’);
var layout_mode = $thumbs.attr(‘data-layout-mode’);
$thumbs.isotope({
itemSelector : ‘.isotope-item’,
layoutMode : (layout_modes[layout_mode]==undefined ? ‘fitRows’ : layout_modes[layout_mode])
});

});

intervaltime++;
if (intervaltime == 5) {
clearInterval(makeitperfextpf);
}
}, 1000);
});

$(‘.pfButtons a’).click(function() {
if($(this).attr(‘data-pf-link’)){
$.prettyPhoto.open($(this).attr(‘data-pf-link’));
}
});

})(jQuery);

Implantation spotting, which occurs as the embryo burrows into the uterine wall, occurs 10 to 14 days after fertilization, according to the Mayo Clinic.Sore BreastsMany women have sore breasts right before their period every month, but the sore breasts of early pregnancy are more intense. He works with the Washington Capitals, Baltimore Ravens, and many youth sports organizations. Tens of thousands of fans regularly show up for games played in stadiums on every continent except Antarctica, where they still play but the crowds are rather sparse. 18 response on Harrison’s behalf attempted to, saying he will make himself available “to answer NFL investigators’ questions about the only remarks about cheap football jerseys him” in the Al Jazeera Wholesale Jerseys America documentary The Dark Side that sparked the investigation back in December.Harrison and the other players already answered those questions last month in sworn statements the league has cheap oakleys rejected as “wholly devoid of any detail”, “cursory” and “untested”. We save the fresh crab for the annual Maryland trip (if we are able to go), the seafood medleys for the holidays and special dinners like the one I present here.If you are going to make the seafood medley, it is best to purchase the ingredients at different times to keep the costs low. Though our TV stations were up 5%, the television segment was off 1% overall. As you add more of your content, Sway continues to analyze and arrange it cheap football jerseys based on the algorithms and design styles we’ve incorporated.”. Accustomed to cheap nfl jerseys cholesterol rich diets, burdened with steroid bulk and, in many cases, physically limited by lingering football injuries, it can be a surprisingly difficult transition.. Not that the billion dollar mammoth needs any assistance, but you can contribute to the growth of the game. On the next couple, he did a Cheap Football Jerseys good job being patient, setting up the blockers, having a better feel. That’s NBA Jerseys Cheap all I can say,” Salaam’s mother said. My brother was training a new kid once in East Hastings when a drugged out maniac came at them on the way to their car. This is the reason why hamstring injuries are not only very painful, but they also restrict day to day activities of a person. Another workout what I recommend for teenagers is what I call a restricted or a negative workout. He be given every chance to prove he is an every down defender, but it more reasonable to expect his role to be of a situational pass rusher early in his career.. Only exercises may not be enough to build up your stamina level. Over the past two weeks, Mitchell has proven he can run routes effectively enough to get open in the short parts of the field as well as stretch it long..
16/03/2016Comments Offantep | gaziantep | internet sayfası açmak | site yaptırmak | web sitesi kurmak | web tasarım | web yazılım
Faydalı Linkler

Şehir için faydalı olabilecek bağlantılar

 

 

 

 

Week it’s just protect the ball and find a way to win and that’s what we did. Nor could many people for that matter.. The light source of the OCT is a short coherence length superluminescent diode in a near infrared wavelength (840 nm). “I think we have to look at all angles the shape up of the side, whether you need one quick, two quicks, three quicks, allrounders and see how we Wholesale NFL Jerseys play. 5. For an hour or so, I laid in my bed and stared up at the ceiling some twenty feet above me. Warner is now considered one of the most influential coaches in football history, having introduced the screen pass and other important aspects of the game. But there’s simple exercises that you can do that activate the tendons and the muscles of your foot that will give you a ton of relief. wholesale nfl jerseys These 4.5M units compare to the 9M units of “Battlefield” and “Need For Speed” sold last year (roughly 7M units for the former, 2M units for the latter). They include: Robert Griffin III (RG3) in Washington; Russell Wilson, Seattle Seahawks; Terrelle Pryor, Oakland Raiders; Colin Kaepernick, San Francisco 49ers; EJ cheap nfl jerseys Manuel, Buffalo Bills; Geno Smith, New York Jets; Michael Vick, Philadelphia Eagles; Josh Freeman, Tampa Bay Buccaneers; and Cam wholesale football jerseys Newton, Carolina Panthers. Will o the wisp first five Mac Herewini may have suffered this. 23: If you’re up on your golf trivia, then you already know that Andrew Magee is the only golfer in PGA history to make a hole in one on a par 4 during a regular PGA Tour event. As a catcher, you need to be willing to sacrifice your body to block that ball and prevent any runners from advancing, or even scoring. The more grotesque ones concerning Savile probably got stored in the same mental compartment as the others, relatively harmless, scandals. cheap jordans “The numbers really don’t make that much of a difference to me, I knew I would get it,” Marino said of reaching the landmark. He said, quote, “It was great to hear Georges Collinet. He’s 73 years old and he died tragically. Men who ray bans sale know when to be strong and encouraging, know when Wholesale Jerseys to shut up, and know when to shower their wives with love and appreciation. He then broke into “Jam,” not a great first choice, but quickly saved himself with “Billie Jean” and “Black or White.” He closed with an emotional “We Are the World” and then “Heal the World,” which he dedicated to the “children of the world,” bringing 3,500 youngsters onstage with him. Immediately, the young boy lifted his arms up towards the NFL wide receiver and in Creole said, “Hold me.” With strong arms typically used to score touchdowns, Nelson picked up the young boy and just held him. This bait has a lot of equipment on it, a lot of adornment so it takes a little bit for the bass to get hold of it.
15/03/2016Comments Off
Önemli Telefonlar

”Gaziantep

Gaziantep Valiliği 0342 231 33 17 http://www.gaziantep.gov.tr/
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 0342 211 12 00 http://www.gaziantep-bld.gov.tr/
Şahinbey Belediyesi 0342 232 11 11 http://www.sahinbey.bel.tr/
Şehitkamil Belediyesi 0342 323 27 27 http://www.sehitkamil.bel.tr/
Araban Belediyesi 0342 611 22 10 http://www.araban.bel.tr/
Nizip Belediyesi 0342 517 21 38 http://www.nizip.bel.tr/
Oğuzeli Belediyesi 0342 571 30 14 http://www.oguzeli.bel.tr/
Yavuzeli Belediyesi 0342 641 21 35
Nurdağı Belediyesi 0342 671 46 37 http://www.nurdagi.bel.tr/
Karkamış Belediyesi 0342 561 20 05 http://www.karkamis.bel.tr/
İslahiye Belediyesi 0342 862 14 20 http://www.islahiye.bel.tr/
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü 0342 230 18 30
Gaziantep İl Özel İdaresi 0342 215 25 00
Gaziantep Sanayi Odası 0342 221 09 00
Gaziantep Ticaret Odası 0342 220 30 30
Gaziantep Kültür ve Turizm Müdürlüğü 0342 230 59 69
Gaziantep Havalimanı 0342 582 11 11
Gaziantep Havaş 0342 215 22 63
Gaziantep Otobüs Terminali 0342 328 92 46
Gaziantep Üniversitesi 0342 360 12 00
Gazikent Üniversitesi 0342 211 80 80
Zirve Üniversitesi 0342 211 66 66
Hayvanat Bahçesi 0342 360 58 40
Bayazhan Kent Müzesi 0342 220 08 88
Emine Göğüş Mutfak Müzesi 0342 220 08 88
Gaziantep Arkeoloji Müzesi 0342 324 88 09
Gaziantep Kahramanlık Panoroma Müzesi 0342 220 08 88
Gaziantep Mevlevihanesi Vakıf Müzesi 0342 232 97 97
Gaziantep Savaş Müzesi 0342 231 72 54
Hasan Süzer Etnografya Müzesi 0342 230 47 21
Medusa Arkeolojik Cam Eserler Müzesi 0342 230 30 49
Saklı Konak Bakır Eserleri Müzesi 0342 232 32 38
Yaşayan Müze Tarihi Gümrük Hanı 0342 232 59 52
Yesemek Açık Hava Müzesi 0342 875 10 55
Zeugma Mozik Müzesi 0342 325 27 27

Kaynak : Gaziantepliler Derneği

Hi, my name cheap nfl jerseys is Dr. Dog behaviorists interact with the dogs and are skilled in knowing the minds of the dogs. In one particularly difficult murder case, that “anywhere” was a hardened criminal and his pack of playing cards.. But there are some annoyances. The league is experimenting with exclusive camera angles, on demand video replays, free access to RedZone, and order from your seat snack and beer service all controlled through apps on your smartphone or tablet.. A grown up sports team, comfortable cheap nfl jerseys in its belief that sport has a part to play in fighting racial injustice, can make substitutions on a sporting basis. There’s a powerful scene of a little boy in a black hoodie break dancing in front of a line of police in riot gear. When you purchase a new, advanced keyboard, plugging it in doesn’t just do the trick; your computer needs to be alerted of the new device. It had been Beryl who had spotted Formby’s potential earlier than most. Reporter: As for Wilson, the two year pro reportedly losing two fingers during a celebration Cheap Oakleys with family and friends. Balance is a key element of ballet. Rodgers was drafted in the first round by the San Diego Chargers. There is a major difference between peaceful protests and violence. And also, we were in enough contact through the course of it where everyone knew about the Cheap NFL Jerseys film in his circle in a way that I know he knew about it.So I finally wrote him a long email. The AFL needs them to keep cheap china jerseys investing in their academies, because they are working more successfully than any previous scheme. There are the players who have failed monumentally in the biggest games of their lives, in front of huge audiences. The next closest Celtic? Jae Crowder with 6.7. Your prayer is what determines whether or not you will prevail. Among the dishes which they got ready, and which ray ban rb3267 they salted from the cellars on the dresser, were two ray ban 3179 different kinds of soup one kind for themselves, made nike zoom turf from fresh stock the other, for Marie and the ray ban brasil nurse, made from old stock. Vinnie Iyer, Sporting News: Patriots 33, Browns 16. So thanks, football.. Juices, sports drinks and alcohol can be just as unhealthy.. Of his two Wholesale Jerseys losses one of them was to Alonzo Highsmith. Hopefully, there’s someone who can have an influence on that person to get them to the right resources.”Manziel is fortunate in that there is no shortage of people still worrying about him and wanting to help. What you’ve got there is evidence of broad disparities. Allah has provided mankind with two divine sources of guidance and direction. Sportswear is anchored by Calvin Klein. When US flagbearer and fencing gold medallist Mariel Zagunis posted a recent tweet thanking official sponsor Procter and Gamble for flying her mum into London for the opening ceremony she was not censured. wholesale football jerseys
15/03/2016Comments Off
Gaziantep

”Gaziantep

gaziantep-haritasi Gaziantep Coğrafyası
Gaziantep’ in İlçeleri: Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Oğuzeli, Nurdağı, Şahinbey, Şehit Kamil, Yavuzeli’ dir.

Akdeniz Bölgesi ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin birleşme noktasında yer alan ilimiz 36° 28′ ve 38° 01′ doğu boylamları ile 36° 38′ ve 37° 32′ kuzey enlemleri arasında bulunmaktadır. İlimizin doğusunda Şanlıurfa, batısında Osmaniye ve Hatay, kuzeyinde Kahramanmaraş, güneyinde Suriye, kuzeydoğusunda Adıyaman ve güneybatısında Kilis illeri bulunmaktadır. İlimiz 6222 km²’lik alanıyla Türkiye topraklarının yaklaşık olarak %1’lik bölümünü kapsamaktadır.
Güneydoğu Torosların uzantıları olan Sof dağlarının bulunduğu ilde Dülükbaba, Sam, Ganibaba ve Sarıkaya Dağları da yer almaktadır. İslahiye, Barak, Araban, Yavuzeli ve Oğuzeli ilin önemli ovalarını, Fırat Nehri, Nizip Çayı, Afrin Çayı, Merziman Çayı ve Alleben Deresi ise ilin önemli akarsularını oluşturmaktadır.

Yarısından fazlası ziraata elverişli olan il toprakları zeytin, fıstık, meyve ve sebze bahçeleri üzüm bağları pamuk ve buğday tarlaları ile kaplıdır. İlin dağlık kesimlerinde kısmen çam, köknar, sedir ormanları, step ve yarı step bitki örtüsü bulunur.

Gaziantep yaban hayatı açısından zengin bir ildir. İl dâhilindeki ormanlarda bol miktarda keklik, turaç, yaban ördeği, yaban kazı, çil, kınalı baykuş, güvercin, serçe, an kuşu, yaban domuzu, tavşan, su kuşları, kirpi ve bıldırcın bulunmaktadır.

İklimi: Gaziantep, Akdeniz ve kara ikliminin geçiş noktasında yer almaktadır. İlin güney kesimleri Akdeniz ikliminin etkisinde olmakla beraber, genel olarak yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlıdır. İlde yağış en çok kış ve ilkbahar aylarında görülür.

GAZİANTEP TARİHİ

gaziantep-tarihiTürkiye’ nin 6. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük kenti olan Gaziantep nüfusu, ekonomik potansiyeli ve Büyükşehir statüsüyle metropol bir kenttir.

Gaziantep tarihinin oluşumunda bulunduğu jeopolitik konumun etkisi büyüktür. İlk uygarlıkların doğduğu, Mezopotamya ve Akdeniz’in kesişme noktasında bulunmasından dolayı birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hitit, Mitanni, Asur, Pers, Selevkoslar, Roma, Bizans, Selçuklular,

Memluklular, Dulkadiroğluları ve Osmanlılar gibi uygarlıkların hâkimiyetini gördüğümüz Gaziantep önemli kültürel eserlere sahiptir. Gaziantep farklı uygarlıkların, kültürlerin, dinlerin ve ırkların bir araya gelerek birbirleri içinde sentezlendiği gizemli bir tarihe sahiptir.Tarihi İpek Yolu’nun buradan geçmiş olmasından dolayı da  uygarlıkların uğrak yeri olmuş ve tarihin her döneminde kültür ve ticaret merkezi olma özelliğini korumuştur.

Tarih sahnesinde Paleolitik, Neolitik, Kalkolitik, Tunç, Demir ve Geç Hitit gibi önemli dönemlerin yaşandığı Gaziantep’te bulunan tarihi eserlerin çeşitliliği kentin kültürel zenginliğinin bir göstergesidir.

Günümüzdeki Gaziantep’in tarihsel bağlantıları eski Dülük ve Kale ile ilişkilidir. Dülük, antik kaynaklarda Doliche, Bizans kaynaklarında Teluck, Arap kaynaklarında Duluk adıyla anılmaktadır. Dülük mevkii, tarihin en eski çağlarından beri kullanılan bir yol şebekesinin düğüm noktasında yer almaktadır. Bugünkü Adıyaman- Kahramanmaraş- Gaziantep illerini kapsayan Kommegene adıyla anılan coğrafi alan, bu bölgenin önemli şehirlerinden biridir. Bölgedeki yerleşim Dülük’ten sonra Gaziantep Kalesi etrafında başlamış ve şehirleşme burada yoğunlaşmıştır.

Gaziantep Kalesi, Roma döneminde kuzeyi doğal kaya, güneyi ise höyük olan bir tepe üzerine gözetleme kulesi olarak kurulmuştur. Bizans imparatoru Justianus döneminde günümüzdeki halini almıştır. Memluklular, Dulkadiroğluları ve Osmanlılar döneminde çeşitli onarımlar geçiren kale anıtsal mimarisiyle varlığını korumaktadır.

Bizans kaynaklarında Antep kentinden en erken 12. yy’ da bahsedilmektedir. Haçlı seferleri sırasında Antep’ten Hantap olarak bahsedilmektedir. Antep 1151 yılında Sultan I. Mesud zamanında Anadolu Selçukluların eline geçmiştir. Sultan Mesud’un ölümü üzerine Antep Musul ve Halep Atabek’î Nureddin Zengi tarafından alınmıştır. Bunun üzerine Selçuklu tahtına geçen II. Kılıçarslan 1157’ de Antep’ i kuşatmıştır. 1183 yılında Selahaddin Eyyubi Fırat nehrini geçerek Antep’e girmiştir. 1218’de Selçuklu sultanı I. İzzettin Keykavus’ un ordusu Antep’i tekrar almıştır. 1271 yılında Moğolların Kuzey Suriye seferleri sırasında Antep işgal edilmiştir. Memluklu Sultanı Baybars’ın 1277’de Moğollara karşı düzenlediği Anadolu seferi sırasında Antep Memluklu hakimiyetine geçmiştir. 1390 yılında Dulkadir ordusu Antep’e gelmiş şehri yağmalamış fakat kuşatamamıştır. Antep 1400 yılında Besni ile beraber Timur tarafından alınmış şehir büyük ölçüde yıkıma uğramıştır. Daha sonra Antep Karakoyunlu sülalesinden Kara Yusuf’un ve Dulkadiroğluları’ nın yönetimi altına girmiştir ve 1522 yılına kadar bölgede egemenliğini sürdürmüştür. 1480 yılında Alauddevle Bozkurt Bey’in başa geçmesinden sonra, Osmanlı Dulkadiroğluları Beyliği arasındaki ilişkiler gelişmiş, Antep istikrarlı bir dönem yaşamıştır. Yavuz Sultan Selim’in İran seferi sırasında Alauddevle Bozkurt Bey’den yardım gitmemesinden dolayı, Yavuz Sultan Selim Çaldıran seferi sonunda savaş açmış ve Alauddevle öldürülmüştür. Karışıklıktan yararlanan Memluklular Antep’i ele geçirmişlerdir. Yavuz Sultan Selim’ in Mercidabık ve Ridaniye zaferlerinden sonra 1516’te Antep Osmanlı yönetimi altına girmiştir.

Osmanlı yönetiminden sonra şehir hızla imar edilmeye başlanmış, yeni yapılar yükselmiş, halk Osmanlı Devletinin gerileme dönemine kadar refah içinde yaşamıştır.  Kent, 1818-1819’da geçici olarak Halep’in kazası olmuştur. Bu durum Antep’i olumlu yolda etkileyerek, sosyal, ekonomik ve ticari olarak gelişmiştir. I. Dünya savaşına kadar devam eden bu durum, 1919’da İngilizlerin daha sonra da Fransızların işgaliyle bozulmuştur. Antep harbinde 10 ay 9 gün boyunca düşmana karşı kadını, erkeği, büyüğü, küçüğü ile mücadele veren şehir, 8 Şubat 1921’de “Gazi” unvanını almıştır. 25 Aralık 1921 yılında düşman işgalinden kurtulan Gaziantep, Cumhuriyet’in ilanıyla birlikte hızla gelişmeye devam etmektedir. Bugün, tarihi, kültürel değerleri, adıyla anılan mutfağı, birbirinden lezzetli Antep yemekleri, beş organize sanayi bölgesi, şehirlerarası ve uluslararası bağlantı yolları ile bölgenin en güzide şehri olma özelliği taşıyan Gaziantep, gizemli tarihiyle her yıl binlerce turist ağırlamaktadır.

Milli Mücadele Döneminde Gaziantep

gaziantep-milli-mucadeleOsmanlı Devleti’nin çöküşünü müteakip bütün Osmanlı memleketleri gibi Antep için de kötü günler başlamıştır. Antep, önce 15 Ocak 1919 tarihinde İngilizler tarafından Mondros Mütarekesinin 7. Maddesi gerekçe gösterilerek işgal edilmiştir. İngilizler, daha sonra Musul bölgesindeki petrol topraklarına hâkim olmak için Eylül 1919’da Fransızlarla yaptıkları bir antlaşmayla Antep’i Fransızlara bırakmıştı. Bu antlaşma İngiltere ve Fransa arasında imzalanan “Suriye İtilafnamesi’dir.”  Burada asıl mesele Musul petrolleridir ve İngiltere antlaşmayı müteakip önce Suriye sonra da Ekim 1919 sonunda Antep, Urfa ve Maraş’ı boşaltmıştır.  Bu sırada 21 Ekim 1919’da Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuku Milliye Cemiyetinin Gaziantep şubesi açılmıştır.

29 Ekim 1919 günü Ermeni halkının coşkulu gösterileri arasında, içlerinde gönüllü Ermeni birliklerinin de bulunduğu Fransız işgal kuvvetleri Antep’e girmişlerdir. İşgal büyük bir tepkiyle karşılandı. 29 Ekim günü 13. Kolordu Kumandanı Ahmet Cevdet Bey, işgal kuvvetleri kumandanına bir telgraf yazarak işgali protesto etti. 23 Kasım’da Antep’te büyük bir miting yapıldı. Gaziantepliler bir taraftan bu haksız işgali, hem şehirde hem de sulh konferansı ve İstanbul nezdinde proteste ederken bir taraftan da vatanlarını müdafaa için tertibat aldılar. Halep’e hususi adamlar göndererek silah ve cephane temin ettiler. Bir tüfeğe 20 altın lira bir fişeğe bir gümüş çeyrek verebilmek için çiftçiler çifte hayvanlarını, fakir halk yorgan ve yataklarını satıyorlardı. Ocak 1920’de şehir dışında ilk savaşlar başladı. Fransızların Kilis ve Maraş’a giden kuvvetleri yollarda çevrilerek imha edildi. Şahin bey Antep-Kilis yolunu kapatmış, Fransız garnizonunun Katma’daki tümeniyle irtibatını kesmişti. 21 Ocak 1920’de Antep içerisinde Şehit Kâmil olayı meydana geldi.  12 yaşındaki Kamil ile annesi İnönü Caddesi’nde bulunan askeri fırın önünde yoldan geçtiği sırada fırındaki iki sarhoş Fransız askeri Kâmil’in annesine sarkıntılık etmek istemişti. Mehmet Kâmil’de annesini korumak için Fransızlara taşla hücum etti. Bunun üzerine Fransız askerleri küçük Kamil’i süngüledi.  Bu olay şehirde geniş yankı bulmuş tansiyonu yükseltmiştir.

Şahin Bey’in 28 Mart 1920’de Kilis yolunda Fransızlarla Milis güçleri arasında Elmalı Köprüsü üzerinde çıkan çatışmada şehit düşmesinin ardından1 Nisan 1920 de şehirde şiddetli harp başladı. Şehir 27 semte ayrılarak her semte bir semt reisi tayin edildi. Antep halkı, 1 Nisan 1920’den, 7 Şubat 1921’e kadar Fransızlara karşı müthiş bir direniş göstermişlerdir. Açlık, mühimmat-cephane kıtlığı ve Fransızların şehrin dört tarafını muhasarası karşısında, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Antep’e 6 Şubat 1921’de gazilik unvanı verdi. Böylece şehir Gaziantep adıyla anılmaya başlandı. Fransızlar Ankara Anlaşması’nın ardından 25 Aralık 1921’de şehri boşaltmaya başladı ve şehir iki yıl süren işgalden sonra inancın zaferini yaşadı.

6 Şubat 1921 yılında “Gazi”lik unvanından sonra Gaziantep halkının Milli Mücadelede takdire şayan fedakârca hizmetleri dolayısıyla TBMM tarafından, mücadeleden 87 yıl sonra, 7 Şubat 2008 tarihinde çıkarılan 5734 sayılı kanunla Gaziantep’e İstiklal Madalyası verildi.

You may already be logged on to eBay, trading off those unwanted sweaters, garishly coloured socks, the never to be read novels or the left over Katherine Jenkins CD. During Super Bowl XLIV, Perry joined other members of the 1985 Chicago Bears in resurrecting the Super Bowl Shuffle in a Boost Mobile commercial. Add to Cheap NFL Jerseys the fact that they lost Anders Lee in the final week it’s going to make Fake Oakleys it that much more difficult for their hit and miss offense to fire. You will get the opportunity to ask the agent any questions you may have, and then perform either a monologue or scene for him. High protein, low fat diets are definitely recommended, especially since you would also be working out to get in shape.. For this reason more recent texts will call these injuries Tendinopathy (a pathological condition) as opposed to some older texts using Tendinitis (‘itis’ means inflammation) however one cannot go too far wrong by using the RICE formulae when dealing with Jumpers Knee in its early stages. The law extended to cover all “wards of the state,” and those “maintained wholly or in part by public expense,” to include “feebleminded, insane, criminalistic, epileptic, inebriate, diseased, blind, deaf; deformed; and dependent.”. ‘The progression has been very quick,’ Kane said on Thursday. The tide could be turning in the world of sports, too, according to a Huffington Post article that posits that the first openly gay athlete in one of the four major US sports could command a huge payday. So in the end, it looks like perfect football weather, actually, and the NFL’s decision to break its 50 degree average temperature minimum rule for the Super Bowl looks like a good one. Peter was actually the sane one in the family, or as it was known to people who weren’t in his family, “still crazier than a shit house rat.”. These are cheap oakleys outlet generally available at buy cheap ray Cheap Jerseys from china bans optometrists, chemists and supermarkets for a few dollars. Travelling all the way from Yugoslavia (yeah, it’s an old movie) with his owner, Gus goes from team mascot to a member of the California Atoms. Subsequent clone formation (presence cheap oakleys of 2 refractile cells) and clone size (total number of refractile cells) in wells seeded with single viable propidium iodide negative (PI ) cells wholesale nfl jerseys was assessed by direct visual inspection using an inverted microscope.. The team has come a long way since Mercedes bought it in 2009. She testified that she cleaned at the North Attleboro mansion in Massachusetts every Tuesday for up to seven hours.She said that she would sometimes smell ‘marijuana’ at Cheap Jerseys from china the home and that the bed in the ‘man cave’ appeared to have been slept in on several occasions.Scroll down for videoDefense attorney Charles Rankin, right, cross examines a witness during the murder trial for former NFL player Aaron Hernandez, left, on Monday inFall River, MassachusettsMs Prinholato also testified that during one round of cleaning, a gun fell out from under the mattress.The cleaner then testified that a different weapon fell out of Hernandez’s pants pocket when a colleague went to hang them up.She added that she saw both guns at the home on the seven occasions she worked there.Hernandez betrayed little emotion as he watched the witnesses testify in court on Monday.Odin Lloyd’s mother, Ursula Ward, was also in the public gallery at the Bristol County Superior Court in Fall River, as she has been each day since the start of trial.Hernandez’s defense attorney, Michael Fee, then got up to cross examine Ms Prinholato.Fee said that the confidentiality agreement was given to Ms Prinholato before the murder and that the defendant had passed along one he got from another Pats player.Grazielli Silva, who ran the cleaning company used by Hernandez, then took the stand.Ms Grazi said that she learned of the confidentiality agreement three weeks before the murder but did not receive the form until after the shooting death of Lloyd.
15/03/2016Comments Off
Sektörler

”Kategoriler

(function($) {
“use strict”;
$(document).ready( function() {

$(“.pointfinder-terms-archive”).isotope({
layoutMode: “fitRows”,
itemSelector: “.pf-grid-item”,
percentPosition: false
});

});
})(jQuery);

how to enter your height weight into a treadmillThe even better news is that there are new catalysts for growth being hatched all the time. They were also sentenced to life in prison. By 1984,. Eagle fans at Veterans Stadium cheered at the sight of Irvin being injured. What crisis?”. 7. It can be a routine play.”The birth of my fourth daughter it was like, man, I need to be here to protect her and not (rely on) her walking me around, taking care of me at a very young age. Sprylogics believes that its technology differs from current question and answer websites Fake Oakleys such as Yahoo Answers, Quora and Google Answers, as well as knowledge Cheap NFL Jerseys based engines such as Wolfram Alpha, Evi (TrueKnowledge) and Google Graph, in that it can generate answers to questions that a community has not yet provided answers for in explicit question/answer format. And Warren’s old job as a Jiffy Lube manager restarted. Really think that it was probably feeling like and whether or not I don know what was said, if they did talk to the victim. I mean, this was a play we commissioned from Patrick Link, the cheap jerseys wholesale playwright, a year ago. Total retinal blood flow, oxygen delivery, oxygen extraction Cheap Jerseys fraction, and metabolic rate of oxygenAs shown in Fig. When the wireless phone jack system is plugged in, the power outlet transmits a wireless signal from Cheap NFL Jerseys the base unit to a receiver unit somewhere else in the home. The rushing stats, when combined with the passing stats the past three games, suggests a player with an improved sense of his surroundingsif not a better sense for survival.Surprise factor: Leave it Cheap ray bans to the Chiefs to expose the Chargers as a shaky contender and snap San Diego’s five oakleys outlet game winning streak. How can an Avatar be a Purna Purusha? Purna Purusha is known to see discipline in both ways. The league should strive to place an equal number on each team.. The players are subscribing to the new rules that they have to look neat and clean when they arrive at the arena, can’t wear throwback jerseys, things like that. Immediate treatment including anterior chamber paracentesis, intravenous acetazolamide, and sublingual nitrate was given. They’ll be able to say you may think he’s slow, but look at this acceleration.. And for the third straight year, President Obama filled out his NCAA tournament picks on ESPN.. On domestic violence, this seems to be a persistent problem. And finally, we continue to execute on our strategy of aggressively returning capital to our shareholders. Bring to a gentle simmer and cook, whisking occasionally, until thickened, about 45 minutes.
15/03/2016Comments Off
Ana Sayfa

Gaziantep İş Rehberine Hoşgeldiniz!

Detaylı Firma Arama…

”Öne

(function($) {
‘use strict’

$(function() {
$(“#21d6415b2bd43338d877921e4041889d”).owlCarousel({
items : 4,navigation : true,pagination : true,autoPlay : true,stopOnHover : true,
slideSpeed:700,
mouseDrag:true,
touchDrag:true,
itemSpaceWidth: 17,itemBorderWidth : 0,
autoHeight : false,
responsive:true,
itemsScaleUp : false,
navigationText:false,
theme:”owl-theme”,
singleItem : false,
itemsDesktop : [1199,4],
itemsDesktopSmall : [980,4],
itemsTablet: [768, 2],
itemsTabletSmall: false,
itemsMobile : [479,1],
});
});
$(“.pfButtons a”).click(function() {
if($(this).attr(“data-pf-link”)){
$.prettyPhoto.open($(this).attr(“data-pf-link”));
}
});

})(jQuery);

”Yeni

(function($) {
‘use strict’

$(function() {
$(“#faaeb6c6c93e0c93543752933507130d”).owlCarousel({
items : 4,navigation : true,pagination : true,autoPlay : true,stopOnHover : true,
slideSpeed:1500,
mouseDrag:true,
touchDrag:true,
itemSpaceWidth: 17,itemBorderWidth : 0,
autoHeight : false,
responsive:true,
itemsScaleUp : false,
navigationText:false,
theme:”owl-theme”,
singleItem : false,
itemsDesktop : [1199,4],
itemsDesktopSmall : [980,4],
itemsTablet: [768, 2],
itemsTabletSmall: false,
itemsMobile : [479,1],
});
});
$(“.pfButtons a”).click(function() {
if($(this).attr(“data-pf-link”)){
$.prettyPhoto.open($(this).attr(“data-pf-link”));
}
});

})(jQuery);
HARİTA ARAMA
(function($) {
“use strict”;
$.pffieldsids = {features:”,itemtypes:”,conditions:”}
$.pfsliderdefaults = {};$.pfsliderdefaults.fields = Array();
$(function(){

$( “#field392655383998415240000” ).bind(“keydown”,function(){

$( “#field392655383998415240000” ).autocomplete({
appendTo: “.pflabelfixsearchfield392655383998415240000”,
source: function( request, response ) {
$.ajax({
url: theme_scriptspf.ajaxurl,
dataType: “jsonp”,
data: {
action: “pfget_autocomplete”,
q: request.term,
security: theme_scriptspf.pfget_autocomplete,
ftype: “title”
},
success: function( data ) {
response( data );
}
});
},
minLength: 3,
select: function( event, ui ) {
$(“#field392655383998415240000”).val(ui.item);
},
open: function() {
$( this ).removeClass( “ui-corner-all” ).addClass( “ui-corner-top” );
},
close: function() {
$( this ).removeClass( “ui-corner-top” ).addClass( “ui-corner-all” );
}
});

});

$( “#field651552208382699500000” ).bind(“keydown”,function(){

$( “#field651552208382699500000” ).autocomplete({
appendTo: “.pflabelfixsearchfield651552208382699500000”,
source: function( request, response ) {
$.ajax({
url: theme_scriptspf.ajaxurl,
dataType: “jsonp”,
data: {
action: “pfget_autocomplete”,
q: request.term,
security: theme_scriptspf.pfget_autocomplete,
ftype: “address”
},
success: function( data ) {
response( data );
}
});
},
minLength: 3,
select: function( event, ui ) {
$(“#field651552208382699500000”).val(ui.item);
},
open: function() {
$( this ).removeClass( “ui-corner-all” ).addClass( “ui-corner-top” );
},
close: function() {
$( this ).removeClass( “ui-corner-top” ).addClass( “ui-corner-all” );
}
});

});

$( “#field209759256412249700000” ).bind(“keydown”,function(){

$( “#field209759256412249700000” ).autocomplete({
appendTo: “.pflabelfixsearchfield209759256412249700000”,
source: function( request, response ) {
$.ajax({
url: theme_scriptspf.ajaxurl,
dataType: “jsonp”,
data: {
action: “pfget_autocomplete”,
q: request.term,
security: theme_scriptspf.pfget_autocomplete,
ftype: “”
},
success: function( data ) {
response( data );
}
});
},
minLength: 3,
select: function( event, ui ) {
$(“#field209759256412249700000”).val(ui.item);
},
open: function() {
$( this ).removeClass( “ui-corner-all” ).addClass( “ui-corner-top” );
},
close: function() {
$( this ).removeClass( “ui-corner-top” ).addClass( “ui-corner-all” );
}
});

});
var pfsearchformerrors = $(“.pfsearchformerrors”);
$(“#pointfinder-search-form”).validate({
debug:false,
onfocus: false,
onfocusout: false,
onkeyup: false,
rules:{},messages:{},
ignore: “.select2-input, .select2-focusser, .pfignorevalidation”,
validClass: “pfvalid”,
errorClass: “pfnotvalid pfadmicon-glyph-858”,
errorElement: “li”,
errorContainer: pfsearchformerrors,
errorLabelContainer: $(“ul”, pfsearchformerrors),
invalidHandler: function(event, validator) {
var errors = validator.numberOfInvalids();
if (errors) {
pfsearchformerrors.show(“slide”,{direction : “up”},100)
$(“.pfsearch-err-button”).click(function(){
pfsearchformerrors.hide(“slide”,{direction : “up”},100)
return false;
});
}else{
pfsearchformerrors.hide(“fade”,300)
}
}
});
$(function(){
$(“#”).change(function(e) {

$.PFGetSubItems($(“#”).val(),””,0,0);

});
$(document).one(“ready”,function(){
if ($(“#” ).val() !== 0) {
$.PFGetSubItems($(“#” ).val(),””,0,0);

};
setTimeout(function(){
$(“.select2-container” ).attr(“title”,””);
$(“#” ).attr(“title”,””)
},300);
});
});

});

})(jQuery);

This is map info content.
You can add html content, image etc.. into this area. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
Hybrid
Roadmap
Satellite
Terrain
Traffic
Bicycle

  • Harita Sürükleme
  • Ana Sayfa
  • Konumuma Git
  • Yaklaştır
  • Uzaklaştır


(function($) {
“use strict”;

$(function(){
var containerparent = $(“#wpf-map-container”).parent().parent().parent().parent().parent();
if (containerparent.hasClass(“vc_row-o-full-height”)) {

var calc_height = containerparent.height();

if (!$(“.wpf-container”).hasClass(“pftransparenthead”) && $.pf_tablet_check()) {
calc_height = (calc_height – $(“#pfheadernav”).height());
}

if (!$.pf_tablet_check()) {
calc_height = (calc_height – $(“#pfheadernav”).height());
}

setTimeout(function(){
$(“#wpf-map”)
.height(calc_height)
.gmap3({trigger:”resize”});
}, 100);
}

if ($(“.wpf-container”).hasClass(“pftransparenthead”)) {
if($.pf_tablet_check()){
$(“.pfsearch-draggable-window”).css(“margin-top”,($(“#pfheadernav”).height()+20));
$(“.pfnotificationwindow”).css(“top”,($(“#pfheadernav”).height()+29));
$(“.pf-err-button”).css(“top”,($(“#pfheadernav”).height()+30));
};
}
});

$(function(){if ($(‘#pfsearch-draggable’).parents(‘.pf-fullwidth’).length == 0) {if ($.pf_mobile_check()) {$(‘#pfsearch-draggable’).css(‘margin-right’,’50px’).css(‘margin-left’,’50px’);};};});

/* CORE FUNCTIONS ADDON STARTED ——————————————————————————————–*/
$.pfmultipleowlsetdefaults = function(owl){owl.owlCarousel({navigation : false,singleItem : true,autoPlay:true,slideSpeed:400,mouseDrag:false,touchDrag:true,transitionStyle : “fade”,autoHeight : false,});};
$.pfloadmarkers = function(ne,sw,ne2,sw2,saction,sdata){
$.typeofsdata = typeof sdata;
var kxdata = [{name:’pointfinderltypes’,value:”},{name:’pointfinderlocations’,value:”},{name:’pointfinderconditions’,value:”},{name:’pointfinderitypes’,value:”},{name:’pointfinderfeatures’,value:”}];
$.ajax({
beforeSend: function(){$(“.pfmaploading”).fadeIn(“slow”);},
type: ‘POST’,
dataType: ‘script’,
url: theme_map_functionspf.ajaxurl,
cache:false,
data: {
‘action’: ‘pfget_markers’,
‘act’: saction,
‘spl’: $.pfgmap3static.spl,
‘splo’: $.pfgmap3static.splo,
‘splob’: $.pfgmap3static.splob,
‘ne’: ne,
‘sw’: sw,
‘ne2’: ne2,
‘sw2’: sw2,
‘dt’: sdata,
‘dtx’:kxdata,
‘cl’:$.pfgmap3static.currentlang,
‘security’: theme_map_functionspf.pfget_markers
},
success:function(data){

$.pfgmap3static.callbackdata = data;

$.pftogglewnotificationclearex = function(){
if($(‘.pf-err-button’).is(‘:visible’)){
$(‘.pf-err-button’).hide(‘fast’);
}else{
$(‘.pf-err-button’).show({ effect: “fade”,direction: “up” },0);
}
};

if(wpflistdata.length == 0){

$.pftogglewnotificationclearex();

$.pftogglewnotification(‘Ekli firma bulunamadı.’,5000,’pfnotfoundimage’);

}else if(wpflistdata.length != 0 && 1==1){
$.pftogglewnotification(‘‘+wpflistdata.length+’ Firma Bulundu! Listelemek için tıklayın!‘,5000,’pfnotfoundimagei’);
}
$.pfclearallmarkers();
if($.pf_tablet_check()){
$.mdefaultopacity = 1.0;
}else{
$.mdefaultopacity = 1;
}
$(‘#wpf-map’).gmap3({
marker: {
values: wpflistdata,
options:{opacity: $.mdefaultopacity},
cluster: {
radius:100,
10: {content: ‘

CLUSTER_COUNT

‘,width: 53,height: 53,},
15: {content: ‘

CLUSTER_COUNT

‘,width: 56,height: 56,},
30: {content: ‘

CLUSTER_COUNT

‘,width: 66,height: 66,},
75: {content: ‘

CLUSTER_COUNT

‘,width: 78,height: 78,},
100: {content: ‘

CLUSTER_COUNT

‘,width: 90,height: 90,},
events: {
click: function(cluster, event, context) {
var map = $.pfgmap3static.pfmapobj;
map.panTo(cluster.main.getPosition());
map.setZoom(map.getZoom() + 1);
/*
var latlngbounds = new google.maps.LatLngBounds();

for (var i = 0; i < context.data.markers.length; i++) {
latlngbounds.extend(new google.maps.LatLng(context.data.markers[i].latLng[0], context.data.markers[i].latLng[1]));
}
map.fitBounds(latlngbounds);
*/

},
mouseover: function(cluster){
$(cluster.main.getDOMElement()).css("opacity", "1.0");
},
mouseout: function(cluster){
$(cluster.main.getDOMElement()).css("opacity", "1.0");
}
}
},

events:{
click: function(marker, event, context){

$.pfloadinfowindow(marker, event, context.data.id);
if($.pf_tablet_check()){
if ($.isEmptyObject($.zindexclicker)) { $.zindexclicker = {}; $.zindexclicker.click = 0};
$.zindexclicker.click++
marker.setZIndex(google.maps.Marker.MAX_ZINDEX + $.zindexclicker.click);
}
},
}
},
});
var saction;
var sdata;
if(!$.isEmptyObject($.pfsearchformvars)){saction = $.pfsearchformvars.action;}else{saction = '';}
if(!$.isEmptyObject($.pfsearchformvars)){sdata = $.pfsearchformvars.vars;}else{sdata = '';}
if (sdata != '') {
$.fn.pfgetpagelistdata({saction : saction,sdata : sdata,dtx :kxdata,ne : ne,sw : sw,ne2 : ne2,sw2 : sw2,});
$.pftogglewnotificationclear();
$.smoothScroll({scrollTarget: '.pfsearchresults-container',offset: -110});
};
$('#pfshowsearchresults').click(function(){
$.fn.pfgetpagelistdata({saction : saction,sdata : sdata,dtx :kxdata,ne : ne,sw : sw,ne2 : ne2,sw2 : sw2,});
$.pftogglewnotificationclear();
$.smoothScroll({scrollTarget: '.pfsearchresults-container',offset: -110});
});
},
error: function(jqXHR,textStatus,errorThrown){
console.log(errorThrown);
},
complete: function(){
console.log('Map loaded.')
$(".pfmaploading").fadeOut("slow");
if(!$.isEmptyObject($.pfsearchformvars)){$.pfaftersearch();} },
});

};
/* LOAD MARKERS FINISHED ——————————————————————————————–*/

/* GEOLOCATION FUNCTION STARTED ————————————————————————————-*/
$.pfgeolocation = function(){
$('#wpf-map').gmap3({
getgeoloc:{
callback : function(latLng){
if (latLng){
$(this).gmap3({
circle:{
values:[{id:'geoloccircle'}],
options:{
center: latLng,
editable: false,
draggable:false,
clickable:true,
radius : 10000,
fillColor : "#008BB2",
fillOpacity: "0.3",
strokeColor : "#005BB7",
strokeOpacity: "0.6",
},
callback: function(){
$.pfgmap3static.geocircle = $(this).gmap3({get: {id: 'geoloccircle'}});
$.pfgmap3static.geocircleBounds = $.pfgmap3static.geocircle.getBounds();
$(".pfmaploading").fadeOut("slow");
$.pfgmap3static.pfmapobj.setCenter(latLng);

$.pfGeolocationDefaults = {};
$.pfGeolocationDefaults.icon1 = 'https://antepisrehberi.com/wp-content/themes/pointfinder/images/geo.png';
$.pfGeolocationDefaults.icon2 = 'https://antepisrehberi.com/wp-content/themes/pointfinder/images/geo2.png';
$.pfGeolocationDefaults.latLng = latLng;
$.pfGeolocationDefaults.distance = 10;
$.pfGeolocationDefaults.hideinfo = false;
$.pfGeolocationDefaults.unit = "km";$.pfGeolocationDefaults.automove = false; var distanceWidget = new $.pfDistanceWidget($(this).gmap3('get'));
},
},
});
}
}
},
});
};

/* GEOLOCATION FUNCTION FINISHED ————————————————————————————*/

/* GEOLOCATION FUNCTION FINDPOSITION STARTED ————————————————————————————-*/
$.pfgeolocation_findme = function(fieldval){
$('#wpf-map').gmap3({
getgeoloc:{
callback : function(latLng){
if (latLng){
var geocoder = new google.maps.Geocoder();
geocoder.geocode({'latLng': latLng}, function(results, status) {
if (status == google.maps.GeocoderStatus.OK) {
if (results[0]) {
$('#'+fieldval+'').val(results[0].formatted_address);
$('#pointfinder_google_search_coord').val(latLng.lat()+','+latLng.lng());
}
}
});

}
$('.pf-search-locatemebut').show('fast'); $('.pf-search-locatemebutloading').hide('fast');
}
},
});
};

/* GEOLOCATION FUNCTION FINDPOSITION FINISHED ————————————————————————————*/

/* LOAD MAP STARTED ——————————————————————————————–*/

$(function(){
//Define static vars
$.pfgmap3static = {};
$.pfgmap3static.center = [37.06595,37.37811];
$.pfgmap3static.zoom = 13;
$.pfgmap3static.zoom_mobile = 10;
$.pfgmap3static.geocircle = null;
$.pfgmap3static.geocircleBounds = null;
$.pfgmap3static.allmarkers = null;
$.pfgmap3static.pfmapsingle = 0;
$.pfgmap3static.pfmapobj = null;
$.pfgmap3static.callbackdata = null;
$.pfgmap3static.currentlang = "";
$.pfgmap3static.spl = -1;
$.pfgmap3static.splo = "";
$.pfgmap3static.splob = "";
$.pfgmap3static.movemaplatlng = new Array();
$.pfgmap3static.heightbetweenitems = (!$.pf_mobile_check())? 0 :0;
$.pfgmap3static.widthbetweenitems = (!$.pf_mobile_check())? -6 :0;
$.pfgmap3static.hidemultiplenav = null;
if($.pf_mobile_check()){
$.pfgmap3static.streetview = false;
}else{
$.pfgmap3static.streetview = false;
}
$('#wpf-map').gmap3({
defaults:{
classes:{
Marker:RichMarker
}
},
map:{
options:{
center:[37.06595,37.37811],

zoom: (!$.pf_mobile_check())? $.pfgmap3static.zoom_mobile:$.pfgmap3static.zoom,
maxZoom:20,
mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP,
mapTypeControl: false,
zoomControl: false,
panControl: false,
scaleControl: false,
navigationControl: false,
draggable:true,
scrollwheel: false,
streetViewControl: $.pfgmap3static.streetview,
streetViewControlOptions: {
position: google.maps.ControlPosition.RIGHT_BOTTOM,
},
styles: [] },
events:{
projection_changed: function(map){
var bounds = map.getBounds();
var ne = bounds.getNorthEast();
var sw = bounds.getSouthWest();
$.pfloadmarkers(ne.lat(),sw.lat(),ne.lng(),sw.lng()); },

},
callback: function(){
$.pfgmap3static.pfmapobj = $(this).gmap3('get');

if($.pf_mobile_check() == false){
$("#wpf-map").css("height","351px");
$(this).gmap3({trigger:"resize"});
}

if($.pf_mobile_check() && $.pf_tablet_check() == false){
$("#wpf-map").css("height","401px");
$(this).gmap3({trigger:"resize"});
}

if ($.pf_mobile_check() == false || $.pf_tablet_check() == false) {
$(".pfcontrol-lock i").removeClass('pfadmicon-glyph-151').removeClass('pfadmicon-glyph-152').addClass('pfadmicon-glyph-151');
var map = $.pfgmap3static.pfmapobj;
map.setOptions({draggable: false});
}

}
}
});
});
/* LOAD MAP FINISHED ——————————————————————————————–*/
})(jQuery);

”Tüm

(function($) {
“use strict”;
$(document).ready( function() {

$(“.pointfinder-terms-archive”).isotope({
layoutMode: “fitRows”,
itemSelector: “.pf-grid-item”,
percentPosition: false
});

});
})(jQuery);

You may contact here, the joint here would be hyperextended and it can make it very hard for you to fight and you do still fight on. So I give them more leeway. The new investors came on the Cheap Jerseys heels of the consolidation of ownership in the franchise that played out in 2008 among the five Rooney brothers where Dan would own 20% of the team and his son Art II 10%. Mr Hernandez fell in with a crowd of fellow Bristolians that included Mr Wallace and Mr Ortiz. He is often compared to Pel, and hence was fondly know as ‘White Pel’. FATSIS: You wholesale jerseys china know, Goodell didn’t even mention the $765 million settlement with the players. Failing to achieve the club’s expectations can get the club officials fired, and if a player scores a winning goal in any final, he is given god like status. We’re going to also talk today about chalk. Trust me, a trip to the flea market Replica ray bans is bound to make you hungry and thirsty! You could have a small refreshments stall right next to your regular stall. On December 16th, Chris was involved in a dispute with his wife. At number 5, Starbucks offers the corporate package and is the great pretender. One must be adequately protected from the cold and NFL Jerseys Cheap the chance of injury through falls. Cameron was hired after five years as offensive coordinator for the high scoring San Diego Chargers, and the Dolphins’ offense improved early in the season. Storylines: Affable tight end Tony Gonzalez returns for one last shot at a Vince Lombardi Trophy after flirting with retirement this past offseason. Again, it has a brake system. Its members include the various shinty clubs in Scotland and it is only via the Camanachd Association that the rules of the game can be changed.. This means Cheap mlb Jerseys there are 49 numbers to pick from and you get to choose NFL Jerseys China 6 and they have are the cheap ray bans on ebay real to all be drawn in order for you to win the jackpot prize. God tested him, Dravecky used to explain, by giving him cancer in his arm, but faith allowed him to return to pitching. But they weren the only stars that stood out. I wish I had another chance to talk to him, but I am so glad we talked a couple weeks ago on his birthday (Sept. They say things happen in threes but let’s hope for the Chargers and their medical staff that isn’t the case this coming weekend.. In the book, he plays down the significance of the run in with Katich after an Australian Test win over South Africa in Sydney titling the chapter ‘The Feud That Wasn’t’ and also writes on his relationship with Watson. Well the new Wholesale Jerseys satellite PCTV softwares enable you to watch all shows from such stations like NBC, CBS, FOX, ABC, CNN and many sports channels in North AmericaHow to watch free satellite TV shows from your PC at no costThere are several ways out there that you can watch free satellite TV programs on your PC without paying the costly monthly fees.
31/12/2015Comments Off
Üyelik Sözleşmesi & Kullanım Koşulları

Online rehberimiz, iş dünyasında reel olarak çalışan şahıs ve sermaye şirketlerine , firma sayfası açmak suretiyle, internet ortamında bulunulabilirliklerini arttırmayı amaçlamaktadır. Rehberimiz aracılığıyla firmalar, iletişim bilgilerini , ürün ve hizmetlerini, resim ve görsellerini paylaşabilirler. Özellikle arama motorlarında bulunma açısında avantaj sağlarlar.

black singer williams sims killed in ‘hate crime’ in californiaCeltic eagles and Replica Oakleys tribal eagles are two different style types. And yet, through eight weeks, Hopkins has just 434 receiving yards (on 40 catches).Indianapolis Colts: Can the defense be fixed? The disappointing start can’t be blamed on Andrew Luck though the cast around him hasn’t always been very good. Flooded with unremitting anxiety, cheap nfl jerseys a child’s brain has been shown to form fewer of the mental circuits needed to regulate emotional Fake Oakleys states. But, because the LA Lakers are a marquee franchise and the Sacramento Kings are, well, from Sacramento, one disgraced former referee claims that his buddies just let the Lakers win. Move his crib away from the wall if the rocking is unusually loud. Lyle Alzado was a top flight defensive end in the National Football League. But in his prime Al Davis was a force Cheap Football Jerseys of nature such as the NFL had rarely seen. NBA Jerseys Cheap IRS and PI3K were considered separately to enable simulation of treatment with the PI3K inhibitor wortmannin. I used this site to help me fill in the gaps on how to do it. The score line should be 60 feet from barrels 1 and 2 and not less than 45 feet. Line the pie plate, being sure to press the dough into the bottom and up the sides without stretching. 2 seed lost to a No. The Cowboys pass defense was ranked 21st in the NFL coming into the game and the Eagles never tried to test them deep. Citizens who don’t vote are simply lazy, and there’s nothing the government can do about them sitting one out.. The size of each block side 6 6 and it it really spacious when the whole thing is put together. Basically, they are high tech barcodes you scan with your Smartphone Replica Oakleys that take you to all kinds of mystical and cheap ray bans wondrous places in the digital world.. Specifically the effects from those concussions. Work. Mark the condition of each cover with particular attention to discoloration, fading and damage. The phones left side holds the rather short volume rocker and camera shortcut key, while the right side has the 2.5 mm head phone jack. Check out the Banksy inspired graffiti wall decal or everybody’s favourite from the 80s the space invaders wall decal. International Airport and called for public hearings about safety and security before league owners select a stadium site.. 5. In what way the first athlete will do it as well could be a matter of some interest. They have the ball on their hands in college. Or trunks or weirdly rounded three toed feet or whatever. I encourage parents to learn about how a football helmet and all protective equipment, including pads, should fit. Cloak might be more accurate because of the length (cape can be short or long, but usually short).
12/04/2015Comments Off