Üyelik ve Gizlilik Koşulları

Üyelik ve Gizlilik Koşulları

ӆyelik

Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Üye’nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Gizlilik Prensipleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), sadece bir reklam sitesidir.

Bireysel Üyelik

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikleri, haber bültenlerini, kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi devam ettirebilmek açısından önem taşımaktadır. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üyeleri kişisel bilgilerindeki değişiklikleri ayrıca üyelik bilgilerini güncelleyerek bildirebilmektedir.

Reklam Değerlendirme Sonuçları

Firma arayan kişi ve kurumlar, reklam üyeliği bulunan firmaların reklamın içeriğini tıklayarak iletişim kurabilmektedir. Ayrıca, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Firmalara sistem içinden ilettiği mesajlar için e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapmaktadır.

Kurumsal Üyelik

Üyelik talep eden Firmalar. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Firma Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında ve Firma reklam bilgisinde kullanılmaktadır. Üyelik esnasında cep telefonu ile onay işlemi gerçekleştirilmektedir. Firmalar satın aldığı hizmeti/ürünü sadece kendisi adına kullanabilir. Satın aldığı hizmeti başka kurum, kuruluş veya 3. şahıslara kullandıramaz, devredemez, onlar adına kullanamaz. Aldığı hizmet üzerinden yayınladığı ilanları sadece kendisi için yayınlayabilir. Bu ilanların ve diğer tüm ilanların fiyatlarını Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), belirler ve fiyatlarda bilgi vermeden değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Firma reklamı yayınlama, başvuruları görüntüleme ve diğer özelliklerde görünen veya görünmeyen kısıtlamalar, limitler uygulayabilir. Sistem kullanımı ile ilgili dakikalık, saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık çeşitli sınırlandırmalar getirebilir. Sınırsız emlak İlan yayınlama hakkı olan Firmalar, 50 adet ilan ekleme, 50 adet ürün resmi ekleme, 10 adet resim ekleme ve Firma eklerken aynı anda 5 sektöre kadar kayıt imkanı vermektedir. Bu limitler Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), tarafından belirlenir ve bilgi vermeden değişiklik yapabilir, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Firma reklam ve Firma arama dışında kullanıldığı tesbit edildiğinde, şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Bilgisayar programları veya benzeri yöntemler ile toplu halde veya tek tek kaydedildiği tesbit edildiğinde kötüye kullanım olarak değerlendirilir ve Firmaların üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Oluşan/oluşabilecek tüm zararlar üye Firma tarafından karşılanır.

Firma İlanları

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), firma üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, direkt olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan ilanlarda firmanın iletişim bilgileri herkese açık şekilde yayınlanmaktadır.
• Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),’te online olarak satılan tek ilan, ilan paketleri, üyelik paketleri ve ürün havuzu küçüklü, büyüklü tüm üyelerimiz için geçerlidir.
• İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmemektedir.
• İnsan kaynakları danışmanlığı yapan firmaların ilan yayınlayabilmesi için herhangi bir kurumdan izin alması gerekmemektedir.
• Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.
• Ortaklık, girişimcilik, bayilik, özel ders, vb. ilanları kabul edilmektedir.
• Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.
• Sadece reklam ve ticaret amaçlı ilanlar kabul edilir.
• Yayınlanan ilan yayından istenildiği zaman firma tarafından da kaldırılabilir.
• Sitede yayınlanan ilanlar uygun görülmediği taktirde herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.
• İlan metninin içerisinde firmanın iletişim bilgileri yer alamaz. İlan metninde iletişim bilgileri yeralan ilanlar yayınlanmaz. İletişim bilgileri otomatik olarak firma üyeliği esnasında girilen bilgiler olarak görünür.
• Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), gerekli gördüğü durumlarda firma bilgilerinde ve/veya ilan bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir, firma üyeliğini ve/veya ilanlarını iptal edebilir.
• Aynı firma için birden fazla üyelik oluşturulmaya çalışılmamalıdır. Bu durum mevcut tüm üyeliklerinizin iptaline neden olabilir. Daha önceden oluşturulmuş üyelik var ise lütfen bizimle iletişime geçilmelidir.
• Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), firma veya adaylar tarafından gelen şikayetleri dilediği şekilde ve zamanda değerlendirebilir ve sonuçlandırabilir. Aday veya firmanın üyeliğini iptal edebilir. İlgili taraflara bilgi verme zorunluluğu bulunmaz.
• Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), firma ve adayların site üzerinden gönderdiği tüm mesaj, mektup, yorum, vb. bilgileri okuyabilir/kontrol edebilir. Gönderilmesini uygun bulmadıklarını bilgi vermeksizin, karşı tarafa ulaşmasını engelleyebilir.
• İnternetten milyarlar kazanın,kendi işinizin patronu olun,vb. tarzda ilanlar kabul edilmemektedir.

Diğer Sitelere Yönlendirilme (Link)

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlamaktadır. Eleman.net, bağlantı (link) sağladığı sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

İçerik Kullanımı

Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),’te yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim verilemez.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Kurumsal ve Bireysel üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye’nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye’nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye’ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), bilgilendirilmelidir. Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),’un belirlediği güvenlik ‘ gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan Kurumsal ve Bireysel üyelerin, güvenlik – gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde “Destek’ bölümümüz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com),’a Üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri’nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri’nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.
Gaziantep İş Rehberi (antepisrehberi.com), Gizlilik Prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

cbs q2 2006 earnings conference call transcript cbsWith only 32 NFL teams and the rising trend of Cheap Jerseys from china running back by committee offenses, top tier starting RBs are tough to find. Since the world is constantly bombarding you with stimuli (sights, sounds, smells, oncoming trucks), your brain would simply get overwhelmed if it had to process everything. Several officers followed, and soon after reaching his vehicle, Terence Crutcher was on the ground bleeding, with no immediate medical assistance.. Naadam, the national festival of “three games of men” wrestling, horse racing and archery takes place ray bans sale in mid July.Papua New GuineaPNG’s festivals are a highlight of any visit.A mirage of islands in the South Pacific, Papua New Guinea lies 160 kilometers north of Australia.Pristine reefs, smoldering volcanoes and steaming tracts of cheap ray bans jungle envelop a travel destination that was once mostly banished to legend and lore.Much of the region remains a secret.”This is an incredible destination for niche tour operators,” says Jonny Bealby, CEO of Wild Frontiers.. As Ronni Lundy writes in her forthcoming book, Victuals, a volume of Appalachian recipes and history, people in the mountains have long eaten wild greens pokeweed, dock, purslane, lamb’s quarters, and upland cress, locally called creasy greens. It is about the intact, loving family as the ordinary condition of human flourishing.. Those events will give us a platform to start changing the image of the city of Detroit around this nation and around this world. Add the lost gaming revenue potential of those six hours and we estimate a total loss of Fake ray bans $250 to $300 in revenue to the casino hosting them. Railguns work by electrically generated magnetic repulsion, no toxic chemicals or propellants involved so yay, finally a gun that kills people and not the environment! In the test pictured above, the projectile was fired with an electric charge of 10.6 megajoules, that’s a one second pulse of 10.6 million watts, or enough electricity to power the average American household for a year. A stress fracture is an overuse injury that tends to build up slowly and cause microscopic cracks. Pebble, one of the first companies to manufacture smartwatches, announced on its website that it would shut. A recent survey showed that six out of ten women and four out of ten men never use sun cream cheap China Jerseys in the UK.. Then there is using it as an arena for bands and shows; the point is we can bring it altogether. It’s kind of cheap china jerseys tough . There are many types wholesale football jerseys of head wounds. So kids, do not fear going to the dentist for your yearly check up. At the end of 2010 Rogers had over nine million customers for its wireless phone service.
12/04/2016Comments Off
Comments